Продуктивність — 2880 л/добу. Матеріал — пластик. Висота — 400 мм. Ширина — 400 мм. Глибина — 150 мм. Кількість етапів очищення — 3. Робочий тиск — 2-6 атм. Країна реєстрації бренда — Росія. Гарантія — 12 місяців офіційної гарантії від виробника. Формфактор (діаметр картриджа) — 2,5" (Slim). Формфактор (висота картриджів) — 10". Тип — Проточний. Призначення — для холодної води
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Аквафор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 400 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина | 150 мм |
| Додаткові характеристики | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Кількість етапів очищення | 3 |
| Матеріал | пластик |
| Призначення | Для холодної води |
| Обмін та повернення | Обмін і повернення здійснюється протягом 14 днів після покупки, відповідно до закону України "Про захист прав споживачів України" |
| Продуктивність | 2880 л/добу |
| Робочий тиск | 2 |
| Страна регистрации бренда | Росія |
| Тип | Проточний |
| Формфактор (висота картриджів) | 10" |
| Формфактор (діаметр картриджа) | 2,5'' (Slim) |
| Ширина | 400 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 900 ₴
