Кількість колб — 4 (чотири). Продуктивність — 3600 л/добу. Ресурс — 8000 л. Матеріал — пластик. Висота — 400 мм. Ширина — 390 мм. Глибина — 90 мм. Вага — 3 кг. Кількість етапів очищення — 4. Робоча температура — від 4 до 40 °C. Робочий тиск — до 6,5 атм. Країна реєстрації бренда — Росія. Гарантія — 12 місяців офіційної гарантії від виробника. Формфактор (діаметр картриджа) — індивідуальний. Формфактор (висота картриджів) — індивідуальний. Тип — Проточний. Призначення — для холодної води
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Аквафор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3 кг |
| Висота | 400 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина | 90 мм |
| Додаткові характеристики | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Кількість колб | 4 (чотири) |
| Кількість етапів очищення | 4 |
| Матеріал | пластик |
| Призначення | Для холодної води |
| Обмін та повернення | Обмін і повернення здійснюється протягом 14 днів після покупки, відповідно до закону України "Про захист прав споживачів України" |
| Продуктивність | 3600 л/добу |
| Робоча температура | від 4 до 40 °C |
| Робочий тиск | до 6,5 атм |
| Ресурс | 8000 л |
| Страна регистрации бренда | Росія |
| Тип | Проточний |
| Формфактор (висота картриджів) | індивідуальний |
| Формфактор (діаметр картриджа) | індивідуальний |
| Ширина | 390 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 750 ₴
