ПРОМІВНІ ФІЛЬТРИ HONEYWELL FF06 ТОНКОЙ МЕХАНІЧНИЙ ОЧИЩЕННЯ Промивні фільтри тонкого очищення серії miniplus забезпечують безперервне подавання фільтрованої води. Фільтр тонкого очищення запобігає потраплянню сторонніх тіл, як-от крупинки іржі, пісок, волокна паклі та ін.Осадок накопичується на дні фільтра та може просто видалятися в процесі промивання одним рухом руки.Компактний розмір фільтра дає змогу встановлювати його в умовах обмеженого простору. Особленості промивного фільтра Honeywell FF06 Сертифікація DIN/DVGW; Швидкий і легкий монтаж; Подання фільтрованої води не припиняється в процесі зворотного промивання; Прозора колба з ударостійкого синтетичного матеріалу (тільки в моделях для холодної води) дає змогу візуально оцінити ступінь забруднення фільтра; Сітка фільтра та колба можуть бути замінені; Перевірена часом і надійна конструкція; Відповідає вимогам KTW.Конструкція:Корпус з з'єднувальними різзами;Комплект приєднувальних фітингів з прокладками;Фільтр-сітка тонкого очищення з колбою;Шаровий кран для промивання.Матеріали компонентів:Корпус — латунь, стійка до вимивання цинку; Релізбові фітинги — латунь; Сітка фільтра — неіржавка сталь;Колба фільтра з ударостійкого синтетичного матеріалу (тільки для холодної води) або латуні, стійкої до вимивання цинку (для моделей для гарячої та холодної води).
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Honeywell |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1 кг |
| Вхідне тиск | до 16 атм |
| Висота | 180 мм |
| Гарантія | 24 місяців |
| Тиск на виході | 1,5-6 атм |
| Діаметр | 20 мм |
| Діаметр підключення | 3/4" |
| Додаткові характеристики | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Кількість колб | 1 (одна) |
| Матеріал | Латунь |
| Призначення | Для холодної води |
| Наличие бака | Немає |
| Наявність помпи | Немає |
| Обмін та повернення | Обмін і повернення здійснюється протягом 14 днів після покупки, відповідно до закону України "Про захист прав споживачів України" |
| Продуктивність | 67,2 л/добу |
| Робоча температура | до 40 °С |
| Розмір фільтрації | 100 мкм |
| Страна регистрации бренда | Німеччина |
| Тип | Промивні |
| Тип фільтрації | очищення, промивка прямоточна |
| Форма | Т-подібний |
| Ширина | 160 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 429 ₴
